خرید انواع کالا و خدمات در قسطی 24

بازدید کنندگان محترم سایت قسطی 24

ضمن عرض خوش آمد و خیر مقدم به بازدید کنندگان سایت قسطی 24 به اطلاع میرساند.

خدمات ذیل برای رفاه هر چه بیشتر شما طراحی شده و در تلاشیم خدمات ذیل را هرچه سریع تر توسعه بخشیم.

خدمات اقساطی عبارتند از:

1- استفاده از خدمات مالی-بانکی بهین کارت سپه که به شما اجازه میدهد برای خرید محصولات مرغوب ایرانی تا سقف 50 میلیون تومان تسهیلات بانکی دریافت نمایید و این تسهیلات را در سراسر کشور میتوانید از یکی از شعب بانک سپه نزدیک محل سکونت خود پس از اخذ معرفی نامه و فاکتور خرید از سایت قسطی 24 تقاضا نمایید.

در این بخش کارمندان محترم دولت ، بازنشستگان بزرگوار و مستمری بگیران محترم مد نظر میباشند.

2- در صورتی که در میان اطرافیان خود ضامن بازنشسته ، شاغل و یا مستمری بگیری دارید که دریافت نامه کسر از حقوق برایش مقدور است ، میتوانید با ارائه فیش حقوقی به همراه سفته از خدمات سایت قسطی 24 استفاده نمایید.

3- در صورتی که از ضامن کارمند یا بازنشسته بهره مند نیستید ولی از حساب جاری معتبر برخوردار میباشید میتوانید با استفاده از ضمانت حساب جاری خود از خدمات قسطی 24 با پایین ترین سود ممکن در بازار بهره مند شوید.

4- در صورتی که قادر به استفاده از 3 مورد بالا نیستید و ضماناتی چون سند موبایل ، ماشین و... بهره مند هستید به پیشنهاد خودتان و بررسی کارشناسان قسطی 24 میتوانید از این ضمانات نیز استفاده نمایید.


در پایان اعلام میدارد سایت قسطی 24 مدعی است برای از پیش بردن فاصله شما با نیاز های روزمره اتان تمام تلاش خود را نمونده و شما را با هر سطح توانایی به خواسته های به حقتان برساند.

قسطی ۲۴، فروشگاه آنلاین شرکت سهامی خاص چالاک رهرو معین می باشد که بصورت رسمی در تاریخ ۲۷ تیر ماه سال ۱۳۹۶ ثبت و فعالیت می نماید.
logo-samandehi

اطلاعات تماس

  • آدرس: ایران - تهران - مسعودیه
  • تلفن: 021-58641
  • ایمیل: info@ghesti24.ir

لینکهای مفید